SILVER OCH METALL / Metallföremål, övrigt / Vas 12224258
nr 1222 4258
Vas
Nils Fougstedt (1881-1954), Sverige. Brons, signerad. Höjd: 18 cm
Kondition: bucklor
Utrop:
500 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 10 december 2018
kl 18:56:06
500 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
900 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.500 kr
1.600 kr
2.200 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr